Makina


Yeni Birlik Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1992 yılında yem fabrikalarına hizmet vermek amacı ile Ankara'da kurulan Yeni Birlik A.Ş., 1999 yılına kadar burada sürdürdüğü faaliyetleri ile 70'e yakın fabrikanın kuruluş, kapasite artırımı ve revizyon ile yedek parça ihtiyaçlarını karşılamıştır. 1999 yılından bu yana Umpaş Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan şirket, Uşak Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan 5.000 m2'lik kapalı alana sahip fabrikasında yem ve seramik sektörü ile ilgili konularda üretimine devam etmektedir.
 
Yem makinelerinin imalat ve montajının yanı sıra, her türlü çelik konstrüksüyon imalat ve montajı, toprak işleme tesisleri için makine imalat ve montajı, seramik fabrikalarına yönelik makine ve çelik konstrüksüyon imalatı ile seramik kalıpları imalatı yapmaktadır.
 
Seramik sektörüne yönelik kalıp, çerçeve ve diğer ihtiyaç kalemlerinin üretimine odaklanan şirketimiz, bu kapsamda üretimde kullanılmak üzere makine parkına yeni yatırımlar yapmaktadır. Üretim ve pazarlamada yeni çalışanlarla hedef; bölgesel pazar payını artırmak ve yeni üretim konularında faaliyette bulunmaktır. 


Adres :  Organize Sanayi Bölgesi 120. Caddesi No: 539
Uşak - Türkiye
 
Tel   : +90(276) 266 74 93
Faks  : +90(276) 266 74 61
 
 
www.yenibirlik.com.tr
info@yenibirlik.com.tr 

Her hakkı saklıdır. @2012 Umpaş Holding A.Ş.