Başkan'ın Mesajı

Kuruluşu 1990'lı yıllara dayanan grubumuz gelişme dönemlerine denk gelen ve ülkemiz ekonomisini derinden etkileyen krizlere rağmen yeniden yapılanma sürecinde gelişme ve büyüme hedefi ile yoluna devam etmektedir.
 
Bu süreçte amacımız bölgemizin ve ülkemizin gurur duyacağı tesisleri ülke ekonomisine kazandırmakla birlikte, ortaklarımıza da yatırımlarının karşılığını alabilecekleri faaliyetlerde bulunmaktır.
 
Felsefemiz ve hedefimiz grubumuz ve şirketlerimizle, üretim ve markamızla her konunun en iyisi olmaktır.
 
Bu hedefe, yöneticilerimiz ve tüm çalışanlarımızla, yönetim ilkeleri ışığında ve bilgi çağının gereklerini de yerine getirerek hep birlikte ulaşacağız.
 
Dinamik, yeniliklere açık, araştırma ve geliştirmeye önem veren, topluma karşı sosyal sorumluluk duygusu içerisinde ve paydaşlarına maddi ve manevi değer oluşturmaya çalışmak misyonumuz içinde daima yer alacaktır.
 
Şirketlerimizin; kurumsallaşmanın gerekliliği bilinci içerisinde, sürekli öğrenen ve eleştiriye açık organizasyon yapısı ile örnek teşkil etmelerini sağlamak için çalışacağız.
 
Ülkemize ve ortaklarımıza olan sorumluluğumuzun farkında olarak, yönetici, çalışan ve tüm ortaklarımızla birlikte bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberlik ruhu, güven ve başarma azmi ile yarınları birlikte inşa edeceğiz.
 
Selam ve saygılarımla,
 
 
Yönetim Kurulu Başkanı

Her hakkı saklıdır. @2012 Umpaş Holding A.Ş.