Hisse senetlerinin değişimine dair duyuru yayınlandı

Sayın Ortaklarımız ;

 

Sermaye Piyasası Kurulu kaydına alınmamızdan dolayı şirketimizin hisse senetleri SPK mevzuatına uygun olarak yeniden bastırılmıştır. Yeni hisse senetlerinin dağıtımına 23 Ağustos 2010 tarihinden itibaren Holding Merkezi / UŞAK ‘ta eski hisse senetlerinin değiştirilmesi suretiyle başlanacaktır.

 

Ortaklarımızın aşağıdaki hususlara dikkate alarak, belirtilen tarihten itibaren 0276 223 90 33 nolu telefon aracılığı ile ortaklık ilişkileri departmanından randevu alarak müsait olduklarında şirketimize başvurmaları halinde yeni hisse senetleri kendilerine teslim edilecektir.

 

YÖNETİM KURULU

 

  1. Şirket kayıtlarımıza göre, ellerinde daha önce verilmiş hisse senedi bulunan ortaklarımız eski hisse senetlerini şirketimize iade etmek zorundadırlar. Bu hisse senetlerin teslim alınmadan yeni hisse senedi verilmeyecektir. Bu nedenle eski hisse senetlerini yanınızda getirmenizi

 

  1. Ortaklarımız bizzat kendileri, TC Kimlik belgeleri veya kimlik yerine geçen Pasaport gibi belgelerinin yanında bulundurmalarını,

 

  1. Ortak adına hisse senetlerini teslim alacak üçüncü şahısların noterlikçe düzenlenmiş vekaletname ibraz etmeleri. Noterden vekaleti olmayan üçüncü şahıslara hisse senedi teslim edilmeyecektir.

 

  1. Vefat etmiş ortaklarımızın yerine hisse senetlerini alacak olan varislerinin mahkemeden alınan veraset belgesi ile başvurmaları, hisse senetleri bu veraset belgesine göre ve ancak bu belge hak kazananlara ve hak kazandıkları oran teslim edilecektir.

 

Yukarıda belirtilen şartları yerine getirmeyen ortaklarımıza yeni hisse senedi teslimatı yapılmayacaktır.


Her hakkı saklıdır. @2012 Umpaş Holding A.Ş.